Ekskursija uz Ančupānu mežu

  1. oktobrĭ grupas “Bitīte” un grupas “Mārīte” bērni turpināja ikgadēju tradīciju – doties ekskursijā uz Ančupānu mežu. Pirms doties mežā ar bērniem pārrunājām, kā pareizi apģērbties brauciena laikā (ērti apavi, garas bikses un lietus mēteļi), uzvesties mežā un noklausījāmies “Cūkmeņa Leģendu”. Pārrunājam arī par drošību mežā, par skriešanu mežā, jo mežā zeme ir nelīdzena, uz tās ir zari un dažādi celmi, iespējams, ka var paklupt, noskrāpēties utt.
    Bērni ar lielu interesi piedalījās meža dārgumu medībās. Paši plānoja, ko šogad vērosim. Gājām pa Cūkmena pēdām. Tā mūsu bērni drīz kļūs par īstiem meža detektīviem!!!
    Pastaigas laikā tika atklāts, ka mežā dzīvo dzīvnieki, kukaiņi un putni, aug dažādi koki, krūmi un augi. Bērni piedalījās meža sakopšanā – lasot atkritumus maisos, kuri tika nogādāti atkritumu tvertnē. Kā arī vāca dabas materiālus, lai varētu izveidot savu mini mežu grupā. Apmeklējām arī memoriālu un pie Ančupānu skatu torņa uztaisījām piknika pauzi: baudījām siltu tēju ar barankām un sieru. Mežs ir brīnišķīga vieta, kas ir pilna piedzīvojumu! Mums izdevās mežā lieliski un jēgpilni pavadīt laiku!
    Paldies sporta skolotājai – Diānai un metodiķei –Ingai par līdzdalību un atbalstu ekskursijas laikā. Paldies PII ”Varavīksne” administrācijai un Izglītības pārvaldei par lielu un komfortablu autobusu!