Mācību ekskursija uz Valsts policijas Latgales reģionālās pārvaldes Rēzeknes iecirkni

Gribam zināt, gribam zināt,

Ko tie policisti dar’.

Rūpējas par mums tie braši,

Noziegumus atklāj aši,

Visiem steidzas palīgā,

Ja kaut kas nav kārtībā!

15.09.22. gr „Mārīte ” bērniem bija iespēja doties mācību ekskursijā uz Valsts policijas Latgales reģionālās pārvaldes Rēzeknes iecirkni. Bērni ar interesi klausījās par policista darba pienākumiem, kā arī uzzināja kādā gadījumā ir nepieciešamas izsaukt policijas darbiniekus un citu noderīgu informāciju.  Ne vien apskatīja policista darba aprīkojumu, bet arī paši pamēģināja, cik smaga ir bruņu veste, cik gaiši deg lukturītis. Bērni pabija pat īslaicīgā aizturēšanas vietā, bet  īpaši esot paticis iekāpt un tuvāk aplūkot policijas automašīnas. Varēja paklausīties  skaņas signālus un  rupora skaļumu.

Vairāki grupas audzēkņi atklāja, ka nākotnē grib kļūt par policistiem. Bet lai kļūtu par policistu ir jābūt ļoti labai fiziskajai sagatavotībai, izveicīgam un ātram. Ir jābūt ļoti zinošam, pieklājīgam, atsaucīgam, taisnīgam un drosmīgam.

Liels paldies vecākiem un  Valsts policijas Latgales reģionālās pārvaldes, Rēzeknes iecirkņa darbiniekiem par sadarbību. Īpaši Loretas Degles  tētim – Mārim par organizēto interesanto ekskursiju.

Skip to content