Rēzeknes valstspilsētas aktualitātes

Daži iedzīvotāji jau ir pamanījuši, ka Rēzeknieša kartes derīguma termiņš beidzas šā gada februāra beigās, un vērsušies domē ar jautājumu par kartes nomaiņu.

Rēzeknes valstspilsētas dome pieņēma lēmumu automātiski pagarināt visu Rēzeknieša karšu derīguma termiņus uz pieciem gadiem. Tas nozīmē, ka dati par termiņa pagarināšanu jau ir ievadīti sistēmā un nav vajadzības mainīt karti vai nākt uz domi.

Visi Rēzeknieša kartes īpašnieki nākamo piecu gadu laikā varēs turpināt izmantot visus atvieglojumus – braukt bez maksas pilsētas sabiedriskajā transportā, apmeklēt bez maksas Latgales Kultūrvēstures muzeju (izņemot komercizstādes), saņemt 10% atlaidi, apmeklējot pilsētas peldbaseinu 5. vidusskolā, Olimpiskā centra peldbaseinu, trenažieru zāli un slidotavu un Latgales vēstniecības GORS organizētos pasākumus.

Tāpat atgādināsim, ka Rēzeknieša kartes īpašniekiem atlaides sniedz daudzi Rēzeknes uzņēmumi, par kuriem informācija ir apkopota sadaļā Rēzeknieša karte/Atlaides.

(informācijas avots: https://rezekne.lv/2022/01/26/informacija-rezekniesa-kartes-ipasniekiem-2/ )

Konkursa dalībnieku galvenais uzdevums ir pašu rokām izveidot dāvanu – Valentīndienas simbolu – sirdi. Sirds simbols var būt veidots no jebkura materiāla, jebkādā veidā un stilā – var līmēt, zīmēt, krāsot, cept vai kā citādi izveidot savu Valentīndienas simbolu.

Līdz 20. februārim fotogrāfijas ar pašdarināto dāvanu jānosūta uz e-pastu konkurspr@inbox.lv, pievienojot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un komentāru fotogrāfijai.

Visas konkursa dalībnieku fotogrāfijas tiks publicētas mājaslapā www.zeimuls.lv.

Sirsnīgāko un radošāko darbu autori saņems saldumus un pārsteiguma balvas no ARPC “Zeimuļs”. Uzvarētāji tiks paziņoti 21. februārī.

ARPC “Zeimuļs” metodiķe darbam ar bērniem un ģimenēm Olga Strode

( informācijas avots :   https://rezekne.lv/2022/01/26/valentindienas-konkurss-sirsnigaka-davana/ )

 

 

 

Skip to content