Aicinām pievienoties veselīga dzīvesveida izaicinājumam “Miljoni soļu Latvijai”, pārstāvot Rēzeknes valstspilsētu.

 

Aicinām pievienoties veselīga dzīvesveida izaicinājumam “Miljoni soļu Latvijai”, pārstāvot Rēzeknes valstspilsētu.

Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība aicina ikvienu iedzīvotāju būt aktīvam un iesaistīties Sabiedrības Integrācijas fonda rosinātajā veselīga dzīvesveida izaicinājumā “Miljoni soļu Latvijai”.

“Šis ir vēl nebijis izaicinājums, kura mērķis ir motivēt Latvijas iedzīvotājus veselīga dzīvesveida atbalstīšanā, kopīgi “iekustinot” Latviju, kā arī veidot ikviena iedzīvotāja piederības un kopienas sajūtu savai pašvaldībai. Esam pārliecināti, ka šī iniciatīva spēs iedvesmot ikvienu Latvijas iedzīvotāju pievērsties kustībai un aktīvi pavadīt laiku arī ziemā!”, apgalvo izaicinājuma organizatori.

Izaicinājums noritēs no 2023. gada 23. decembra līdz 2024. gada 29. februārim virtuālajā vidē, digitālajā lietotnē “Walk15”, kurā būs redzami nostaigātie soļi katrā pašvaldībā. Izaicinājuma noslēgumā tiks noskaidrots, kura ir “kustīgākā” Latvijas pašvaldība un novads. Reģistrēšanās jau ir sākusies, tāpēc ikviens var pievienoties izaicinājumam (individuāli), izvēloties savu pašvaldību.

https://ej.uz/miljonisolulatvijai

 

Kas jādara?

  • Lejuplādē lietotni #walk15.
  • Ja tev jau ir šī lietotne, pievienojies izaicinājumam “Miljoni soļu Latvijai”.
  • Staigā, soļo, tipini un aicini apkārtējos pievienoties! Lietotne soļus fiksēs ar viedierīces starpniecību (jāatceras regulāri atvērt lietotni), izaicinājuma beigās automātiski nosakot kustīgāko Latvijas pašvaldību un novadu.

Atbalsti savu pašvaldību un iesaisties veselīgajā izaicinājumā! Veselā miesā vesels gars!

 

 

Skip to content