EIROPAS SPORTA NEDĒĻA!

EIROPAS SPORTA NEDĒĻA!

Ar aicinājumu “Piecelies un piecel citus!” visā Latvijā šogad no 23. līdz 30.septembrim notika Eiropas sporta nedēļa.
  Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai rosinātu sportu un fiziskās aktivitātes Eiropā. Tās ietvaros pavisam 41 Eiropas valstī tiek organizēti jauni pasākumi un izmantotas esošās iniciatīvas, kas jau tagad veiksmīgi īstenotas Eiropas, valsts, reģionālā vai vietējā mērogā. Eiropas mēroga kampaņa mudina eiropiešus būt aktīviem (#BeActive) ne tikai Sporta nedēļā, bet visu gadu.
  Sporta aktivitātes ir cieņā arī pie mums, PII ,, Varavīksne’’ .

Mēs izbaudījām sacensību garu skolotājas Diānas sagatavotajās stafetēs.
  Visas nedēļas garumā vingrojām kopā ar lapsiņu Tuttu muzikālajā pavadījumā.
Nedēļas sākumā bērni aizceļoja uz ,, Veselīgo uztura pasauli”, kur uzzināja par veselīgā uztura piramīdu, ka augļi un dārzeņi, kā arī olbaltumvielas ir ļoti svarīga ēdiena sastāvdaļas. Veselīgs uzturs dot spēku, kas katram bērnam ir vajadzīgs!
Uzzinājām kāpēc ir vajadzīgs sports? Sportojot paliek stiprāki muskuļi, kauli, uzlabojas garastāvoklis, sports regulē veselību un rada laimes hormonus! Bērni devās pārgājienā ,, Zelta rudens” , kur ceļā vēroja koku un augu rudens krāsu pārvērtības, ceļā uzspēlējām arī kustību rotaļas un devāmies uz Olimpisko centru, kur bērni apskatīja lielo stadionu un varēja apskatīt āra baseinu un skaisto atpūtas zaļo zonu.
Bija arī jautras stafetes, kur bērni varēja parādīt savas fiziskās spējas , jautro garu un emocijas! Bērni sākumā apmeklēja ,, Boulinga staciju”, tad devās uz ,, Lekšanas staciju”, turpināja ar ,, Bumbiņas pārmešanas staciju” un nobeidza ar jautro ,, Salūta staciju”.

Paldies visām meitenēm, kuras palīdzēja organizēt pasākumu !Liels paldies Adrianas mammai – Jekaterinai Meirānei par iespēju apmeklēt Olimpiskā centra āra baseinu.

Skip to content