Ekskursija uz Rēzeknes Valsts robežsardzes koledžu

02.03.2023. grupas “Bitīte” un “Mārīte” audzēkņi devās izglītojošā ekskursijā uz Rēzeknes Valsts robežsardzes koledžu, lai iepazītos ar robežsarga un kinologa profesiju.

Mūs sagaidīja mīļa un smaidoša Dace Lomanovska, kura ir Robežsardzes muzeja vadītāja.  Bērniem tika piedāvāts noskatīties video par robežsardzes kadetu ikdienu. Dace  ekskursijas laikā bērnus iepazīstināja ar robežsardzes darbības jomu. Koledžas teritorijā varēja apskatīt transportu ar kuru pārvietojas robežsargi ikdienā.

  Liels pārsteigums bija  iespēja apmeklēt robežsardzes muzeju, kur bērni redzēja formas tērpus, ieročus un seno laiku saziņas līdzekļus.

Audzēkņus sagaidīja arī kinologs G. Apinis ar savu apmācīto suni, kurš nodemonstrēja savas prasmes – pēc smaržas atrast saimnieka nozaudēto atslēgu, disciplīnas ievērošanu – sekot saimnieka norādēm, pacietību.

Bērnus aizkustināja  kucēni, kurus bērni varēja noglāstīt un nedaudz pabarot ar našķiem.

  Lielu paldies sakām grupas “Bitīte” audzēknes mammai Diānai Deņisovai par uzaicinājumu un ekskursijas  organizēšanu, izglītības iestādes administrācijai un Rēzeknes valstspilsētas IP par nodrošināto transportu.

Skip to content