Ģimenes dienas svētki

Pavasaris, pavasaris!

Visa zeme priecājas!

Māmiņa un tētis arī

Bērnudārzā ciemojas!

Mēs jūs visus mīļi sveiksim

Mīļus, mīļus vārdus teiksim.

 

Starptautiskā ģimenes diena ir starptautiska mēroga svētki, kurus katru gadu atceras 15.maijā. Tā ir pēc ANO ieteikuma iedibināta svētku diena, lai pievērstu pasaules uzmanību ģimenei, tās patiesajai vērtībai.

Svinot Starptautisko ģimenes dienu, tiek godinātas visas ģimenes, izteikts aicinājums padomāt un novērtēt  ģimenes lomu katra cilvēka dzīvē, pievēršot uzmanību visiem- vecākiem, vecvecākiem, brāļiem, māsām, bērniem.

Arī PII “Varavīksne” katru gadu 15. maijā tiek godināta un svinēta ģimenes diena, aicinot bērnus ar vecākiem uz kopīgām aktivitātēm. Šogad PII “Varavīksnes” ģimenes dienas pasākums tika iesākts ar muzikāliem sveicieniem – dziesmu un rotaļu no visas iestādes bērniem un deju, no bērniem, kuri apmeklē deju nodarbības. Pasākuma turpinājumā vecāki tika aicināti doties piedzīvojumā un pildīt dažādus uzdevumus- zvejošana, bumbu mešana mērķī, atmiņas spēlē, lekšana ar maisu, lekšana pēc norādījumiem, bumbu ķeršana un riņķa mešana uz konusa.  Par katru izpildīto uzdevumi nopelnot zīmogu. Sakrājot 7 zīmogus, ģimenes saņēma medaļu un saldas balvas.

ĢIMENE. Tā ir mīlestība, atbildība, rūpes, sapratne, drošība- simtiem labu vārdu, ar kuriem iespējams izteikt un aprakstīt  šo vienu vienojošo vārdu – ĢIMENE.

Paldies iestādes darbiniekiem par paveikto darbu svētku tapšanā un vecākiem par aktīvu piedalīšanos tajā!

 

qrf

 

Skip to content