Izsludināts konkurss „Manas ģimenes ģerbonis” 

Gaidot pavasari un pasākumu  vecvecākiem martā,  aicinām ģimenes atcerēties, cik svarīgi mūsu bērnos veidot attieksmi pret savu ģimeni  un ka tikai mēs – vecāki, vecvecāki – to varam izdarīt!

Katrai ģimenei ir savas unikālas tradīcijas, vērtības, sasniegumi un vēsture. Lai to visu celtu gaismā, Rēzeknes pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Varavīksne” aicina audzēkņu ģimenes piedalīties radošajā konkursā „Manas ģimenes ģerbonis”. Ģimenes ģerbonis ir kā šo vērtību simbolisks vēstnesis.

Visi ģimenes locekļi aicināti pārrunāt, kas viņiem ir svarīgs (fakti, personības, darbības jomas, intereses utt.). Radošā darba tapšanā var izmantot jebkuru tehniku (zīmēt, līmēt, gleznot, veidot dažādas kolāžas no izgriezumiem, fotogrāfijām, izmantot dažādus materiālus (papīrs, audums, koks u.c.) utt.).

Ģerbonis nevar būt lielāks par  A3 formātu (30X40cm). Ģerbonis noteikti jāparaksta (piem., Krūmiņu ģimenes ģerbonis), lapas otrajā pusē uz atsevišķas lapiņas jāpielīmē neliels apraksts par to, kāpēc tajā iekļautas konkrētās lietas, detaļas un jāuzraksta arī ģerboņa veidotāju vārdi un uzvārdi.

Oriģināldarbi jāiesniedz līdz 25. februārim. Konkursa dalībnieku izstāde būs apskatāma iestādes telpās no 1. marta vai virtuālajā izstādē. Pēc tam ģerboņi tiks atdoti to īpašniekiem, lai varētu kļūt par savas ģimenes goda lietu. Oriģinālāko un radošāko darbu autoriem paredzētas lieliskās balvas!

Latvijas ģimenes ir tautas un valsts spogulis!

Atcerēsimies paši un parādīsim bērniem to labāko,

kas ir dzimtas lepnums!

Skip to content