Labdarības nedēļa

Rēzeknes Nacionālo biedrību Kultūras nams

Aicinām piedalīties labdarības ziedojumu vākšanas akcijā organizācijai Dr. Klauns . Nacionālo biedrību kultūras nams labestības nedēļas ietvaros šogad organizē vairākus pasākumus, kas Rēzeknes pilsētā norisināsies no 03.04.2022 līdz 09.04.2022.

Šīs nedēļas moto būs “Mans draugs – Dakteris klauns!”

Labdarības nedēļa iekļauj virkni interesantu un izzinošu pasākumu:

 

03.04.2022. plkst. 12.00 aicinām uz labdarības nedēļas atklāšanu.

 

Nacionālo biedrību kultūras nama teritorijā notiks labdarības tirdziņš, kur pieaugušie varēs iegādāties daudzas interesantas lietas, bet bērniem būs iespēja rotaļāties ar animatoru, nofotografēties ar dažādiem dzīvniekiem, paskatīties gaisa burbuļu šovu, kā arī klausīties dzīvo mūziku.

05.04.2022. Nacionālo biedrību kultūras namā notiks sirsniņu šūšanas darbnīca. Šis pasākums būs patīkams gan pieaugušajiem, gan bērniem, tādēļ plkst. 14.00 gaidām visus, kas grib iemācīties izgatavot skaistas mīkstās sirsniņas. Meistarklases vadītāja – Larisa Beilo.

 

07.04.2022. Plkst. 18.00 aicinām visus interesentus baudīt interesantu kinofilmu Nacionālo biedrību kultūras namā. Kas var būt labāks par vakara filmas noskatīšanos draugu kompānijā? Filma noteikti būs par labestību!

 

09.04.2022. Mūsu nedēļas noslēguma pasākums. Labdarības koncerts “open heart”. Plkst. 17.00 aicinām uz labdarības koncertu, kas veltīts organizācijai “Dakteris klauns”. Šī organizācija dara labu darbu un palīdz radīt smaidu bērnu sejās un ne tikai. Šogad Dakteris klauns svin savu pirmo lielo jubileju – 10 gadus. Par godu tam Nacionālo biedrību kultūras nams rīko labdarības koncertu, kurā uzstāsies jauni un talantīgi dziedātāji un dejotāji. Gaidām visus, ieeja par ziedojumiem!

 

 

“Uzdāvini grāmatai otru dzīvi!”

Noteikti daudziem plauktos ir grāmatas, kas kādreiz iepriecināja , bet tagad tās krāj putekļus… Labdarības nedēļas ietvaros piedāvājam akciju: “Uzdāvini grāmatai otru dzīvi!”

Līdz 2.aprīlim Nacionālo biedrību kultūras namā var ziedot grāmatas. Šīs grāmatas var iegādāties labdarības tirdziņā 3. aprīlī par absolūti simbolisku cenu.

Visi ziedojumi no pārdošanas nonāks Dr.Klauns fondā.

Skip to content