Latvijas Veselības sporta nedēļa “NowWeMOVE” 26.10.-01.11.2020.

Latvijas Veselības sporta nedēļa “NowWeMOVE” 26.10.-01.11.2020.

Šogad jau 9. reizi visā Latvijā starptautiskā projekta “NowWeMOVE” ietvaros norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa 2020.

Latvijas Veselības sporta nedēļu 2020 jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs, un globālais mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt fiziskās aktivitātēs 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju. Veselības nedēļai veltītie pasākumi norisinās vairākās Eiropas valstīs vienlaicīgi.

 “Latvijas Veselības sporta nedēļas 2020” uzdevumi:

1) sniegt informāciju un veidot izpratni par to, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un viens no labākajiem un lētākajiem slimību profilakses veidiem;

2) piedāvāt fizisko aktivitāšu dažādību un dot iespēju piedalīties aktivitātēs ar mērķi, lai tās kļūtu par ikdienas dzīves sastāvdaļu, kā arī dot iespēju Latvijas iedzīvotājiem kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt laiku, aktīvi atpūšoties.

Mūsu iestāde aktīvi iesaistījās starptautiskajā projektā  un sporta skolotāja Aiga  organizēja dažādas aktivitātes bērniem visas nedēļas garumā!

 

 

 

 

 

 

Skip to content