Lieldienām veltīta radošo darbu izstāde

No 25.03.24. līdz 05.04.2024. iestādes grupās var apskatīt radošo darbu izstādi, kura veltīta Lieldienām.

Radošus darbus veidoja bērni ar vecākiem mājās un kopā pavadīja neaizmirstamus mirkļus. Darbi sanāca ļoti skaisti un radoši.

Paldies vecākiem par līdzdalību bērna attīstības un radošuma veicināšanā.

Grupa “Bitīte”

Grupas “Bitīte” bērni kopā ar vecākiem, gaidot Lieldienas, sagatavoja svētku kompozīcijas un darbiņus, radot sirsnīgu noskaņu sev un citiem bērniem. Izstādē piedalījās Ivuļonoku, Prokhorenko, Beilo, Naumkovu, Opincānu ģimenes. Bērni teica, ka Lieldienas ir vispriecīgākie un interesantākie svētki, jo var šūpoties, piedalīties olu kaujās un meklēšanā. Interesanti ir gatavoties šiem pavasara svētkiem.

 

Grupa “Pasaka”

Lieldienas gaidot, grupā “Pasaka” tika organizēta radošo darbu izstāde. Vecākiem un bērniem bija iespēja piedalīties ar savām kompozīcijām kopīgajā ģimenes darbu demonstrācijā. Vēlamies pateikties Prokhorenko ģimenei par draudzīgo Lieldienu zaķu saimi, Krūmiņu ģimenei par izkrāsoto Lieldienu cāli, Tutinu ģimenei par skaistajiem Lieldienu rotājumiem, kurus var iekarināt zaros, Silineviču ģimenei par bagātīgo Lieldienu grozu un Ivuļonoku ģimenei par lielo Lieldienu olu ar jauku, dzelteno cālīti iekšā.

 

Grupa “Cālēni”

“Raibu mešu, raibu aužu,
Lielas dienas gaidīdama;
Kad atnāca Liela diena,
Raibu vilku mugurā.”
/latviešu tautasdziesma/

Grupā “Cālēni” norisinājās izstāde par godu Lieldienām, kurā vērojami kopīgie ģimeņu radošie darbiņi veidošanas tehnikā!
Paldies par darbiņiem: Litvjakova ģimenes darbiņš – “Zaķu ģimene” ; Timofejevu ģimenes darbiņš – ”Pūpoliņi”; Kotļarovu ģimenes darbiņš – ”Zaķēns”; Rogozovu ģimenes darbiņš – ”Lieldienu ola”; Maksimovu ģimenes darbiņš – ”Lieldienās”.

 

 

Grupa “Saulīte”

 

No grupas “Saulīte” Lieldienu radošo darbu izstādē piedalījās:Čigānu ģimene, Jermakovu ģimene, Vasiļjevu ģimene, Garanču ģimene, Marecku ģimene, Zubkovu ģimene, Nahodkinu ģimene.

 

 

Grupa “Lācēni”

 

Radošo darbu izstādē, grupā “Lācēni”, kas veltīta Lieldienām, piedalījās Kolotuhinu, Karaņevsku, Stirānu, Tereskinu un Smeiļu ģimenes.

 

Grupa “Mārīte”

 

No grupas “Mārīte” Lieldienām veltītajā radošo darbu izstādē piedalījās Čuhnovu, Budrevsku, Skrebeļu, Jermakovu, Sprādzenko un Budkeviču ģimenes . Darbi bija radoši, interesanti un krāšņi!

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content