Rēzeknes slimnīca turpina izglītot bērnus par mutes un zobu veselību

Lai veicinātu sabiedrības izpratni un pievērstu uzmanību bērnu mutes dobuma un zobu veselībai, SIA “RĒZEKNES SLIMNĪCA” šī gada septembrī un oktobrī organizēs izglītojošās un interaktīvās nodarbības bērniem Rēzeknes pirmsskolas izglītības iestādēs un sākumskolās.

Projekta mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un veidot pareizus mutes dobuma un zobu kopšanas ieradumus  pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

2023.g.7.septembrī izglītojošās nodarbības tika organizētas mūsu iestādes 4-6 gadu veciem bērniem veselības veicināšanas un slimību profilakses projekta “Profilaktiskie pasākumi mērķa grupām par mutes dobuma higiēnu un veselīga uztura nozīmi” ietvaros.

Bērni piedalījās bezmaksas interaktīvas nodarbībās par zobu higiēnu un par veselīga uztura nozīmi, ievērojot vecumposmu īpatnības. Bērniem uztveramā valodā, nodarbības vadīja zobu higiēnists, savukārt informāciju interaktīvā rotaļu veidā palīdzēs apgūt Dr. Klauns.

Liels paldies par lielisku iespēju, jo tieši pirmsskolas vecums ir piemērots laiks, kad bērnam veidot izpratni par pareizu mutes un zobu higiēnu, bērnam saprotamā valodā parādot un izskaidrojot, kā un kāpēc ir jārūpējas par zobu un mutes dobuma veselību. Ka arī paldies par pārsteigumu – visi bērni saņēma dāvanās!

Skip to content