Velobrauciens – „Izbrauc Rēzekni”

 

Velobraucienā „Izbrauc Rēzekni”  pa Rēzeknes pilsētas ielām piedalījās mūsu iestādes Siņicinu ģimene un Tutinu ģimene. 

2021.gada maija svētkos grupas “Cālēni” audzēkne Jelizaveta Siņicina un grupas “Saulīte” audzēkne Madara Tutina ar vecākiem izbraukāja mūsu pilsētu kopā ar vecākiem.

Jelizaveta Siņicina

 

Madara Tutina

 

 

Turpinot tradīcijas, arī šogad no 01.05. līdz 04.05.2021. notiks velobrauciens „Izbrauc Rēzekni”  pa Rēzeknes pilsētas ielām. Rēzeknes pilsētas Sporta pārvalde sadarbībā ar ARPC “Zeimuļs” un pašvaldības aģentūru “Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs” aicina atrast un izbraukt pilsētas kartē burtus, kas kopā veido vārdu “Rēzekne”. Veicot velobraucienu, dalība un rezultāts jāpiefiksē ar fotogrāfijām vai ekrānšāviņu no savas mobilās vai citas iekārtas aplikācijas, piemēram, Strava, Bike tracker u.c. Atskaites veidlapa jāaizpilda līdz 7. maijam.

Aktīvākie velobrauciena dalībnieki tiks apbalvoti ar piemiņas medaļām.

Piemiņas medaļas tiks izsniegtas individuāli, iepriekš sazinoties ar velobrauciena dalībniekiem.

Velobraucienu organizē Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar ARPC “Zeimuļs” un pašvaldības aģentūru “Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs”.

Galvenais koordinators: Edgars Unzuls tel. 28362698.

 

Bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, braucot ar velosipēdu, galvā jābūt aizsprādzētai aizsargķiverei. (Ministru kabineta noteikumi Nr.279 no 2015. gada 2. jūnija (prot. Nr. 27 35.§) “Ceļu satiksmes noteikumi”, 201. punkts.).

 

https://rezekne.lv/notikumi/event/velobrauciens-izbrauc-rezekni/

 

NOLIKUMS_VELOBRAUCIENS_2021

Pielikums Nr.1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content